Дата останнього оновлення: 30 травня 2023 р.

Права на персональні дані

Ми пропонуємо вам кілька варіантів керування вашим обліковим записом, повідомленнями, які ви отримуєте від нас, і тим, яким чином ми можемо використовувати ваші дані. Щоб видалити свій обліковий запис або, залежно від вашого місцезнаходження, подати запит на заперечення проти опрацювання, видалення, обмеження, виправлення або отримання копії («запит персональних даних») персональних даних, зібраних про вас, дотримуйтесь наведених нижче інструкцій або використовуйте форму нижче для Послуг, що пропонуються споживачам.

Подати запит стосовно персональних даних

— Rockstar Games

Щоб видалити свій обліковий запис у Rockstar Games Social Club або подати запит на отримання ваших персональних даних, зібраних компанією Rockstar Games, увійдіть у свій обліковий запис Rockstar Games Social Club, перейдіть за посиланням http://rsg.ms/account і дотримуйтесь інструкцій. Як описано в нашій Політиці конфіденційності, коли ви використовуєте певні функції, інформація про ваші дії стає загальнодоступною. Навіть після видалення облікового запису або даних певна інформація про дії може відображатися, зокрема на певних ігрових дошках, включно з тими, що розміщені третіми особами, як-от виробники платформ, і копії, розміщені в Rockstar Games Social Club.

— 2K

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією 2K, перейдіть за посиланням https://2kgam.es/datarequests. Щоб видалити свій обліковий запис 2K, увійдіть у свій обліковий запис 2K, перейдіть за посиланням https://support.2k.com/hc/en-us/requests/new та дотримуйтесь інструкцій.

— Private Division

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Private Division, перейдіть за посиланням https://pvtdi.vision/datarequests.

— Ghost Story Games

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Ghost Story Games, перейдіть за посиланням https://www.ghoststorygames.com/privacy-data-requests/.

— Social Point

Щоб відмовитися від підписки на маркетингові розсилки або розсилки інформаційних бюлетенів Social Point, надішліть електронного листа на адресу [email protected] з того ж облікового запису електронної пошти, який ви використовували, щоб підписатися на розсилки, зазначивши в рядку теми повідомлення «Відписатися».

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Social Point, виконайте такі дії: 

  • перейдіть у розділ налаштувань у будь-якому ігровому застосунку Social Point; 

  • торкніться розділу «Підтримка»;

  • торкніться будь-якої теми;

  • знову торкніться будь-якої теми;

  • торкніться тексту «Зв'язатися з нами», який з’явиться у правій верхній частині екрана;

  • виберіть «Політика конфіденційності»;

  • надайте нам детальну інформацію про те, яким правом суб’єкта персональних даних ви хочете скористатися.

— Zynga, Gram, Natural Motion, Small Giant Games, Skillpoint

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Zynga, Gram, Natural Motion, Small Giant Games або Skillpoint, перейдіть за посиланням https://privacy.zynga.com/portal/#/ і заповніть запит.

— Peak

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Peak, надішліть електронного листа на адресу [email protected].

— Nordeus

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Nordeus, перейдіть за посиланням https://zynga.support/Top11DownloadOrDeleteData.

— Playdots

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Playdots, надішліть електронного листа на адресу [email protected].

— Rollic

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Rollic, перейдіть за посиланням https://zynga.support/RollicDataRequest.

— Nanotribe, Creasaur, Zerosum, Bytetyper

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Nanotribe, Creasaur, Zerosum або Bytetyper, перейдіть за посиланням https://www.rollicgames.com/privacy/request.

— Popcore

Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією Popcore, надішліть електронного листа на адресу [email protected].

— CircoLoco Records

Щоб відмовитися від підписки на маркетингові розсилки CircoLoco Records, надішліть електронного листа на адресу [email protected] з того ж облікового запису електронної пошти, який ви використовували, щоб підписатися на розсилки, зазначивши в рядку теми повідомлення «Відписатися». Щоб надіслати запит стосовно ваших персональних даних, зібраних компанією CircoLoco Records, перейдіть за посиланням http://rsg.ms/71aa664.

Форма запиту персональних даних

Заповніть цю форму, щоб надіслати запит стосовно персональних даних групі компаній Take-Two для отримання послуг, які ми пропонуємо споживачам. Введіть адресу електронної пошти, яку ви використовували для реєстрації в нас.

Як зв’язатися з Take-Two

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої Політики конфіденційності, скористайтеся формою нижче, щоб зв’язатися з нашим спеціалістом із захисту персональних даних.

Ви також можете зв’язатися з нами або нашим спеціалістом із захисту персональних даних звичайною поштою за наведеними далі адресами. Зазначте своє місцезнаходження в повідомленні. Ви також можете мати право подати скаргу в орган із захисту персональних даних. Ви також можете зв’язатися з нами електронною поштою за адресою [email protected].

Країна

Адреса

Країни, що не є членами ЄС

Take-Two Interactive Software, Inc.

110 W 44th Street, New York, NY 10036 USA (США)

Адресат: Адміністратор Політики конфіденційності

Велика Британія, ЄС, ЄЕЗ або Швейцарія

(«Європейські країни»)

Take Two Interactive Software Europe Limited

Take-Two House

30 Cleveland Street, London W1T 4JD, UK (Велика Британія)

Адресат: Адміністратор Політики конфіденційності