Son Güncelleme: 30 Mayıs 2023

Veri Hakları

Hesabınızı, bizden aldığınız iletişimleri ve bilgilerinizi kullanma şeklimizi yönetmeniz için çeşitli seçenekler sağlıyoruz. Hesabınızı silmek veya konumunuza bağlı olarak hakkınızda toplanan kişisel bilgilere itiraz etme, bunları silme, kısıtlama, düzeltme veya bunların kopyasını alma talebi (“veri talebi”) göndermek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin veya tüketicilere sunulan Hizmetler için aşağıdaki formu kullanın.

Bir Veri Talebi Gönderin

-Rockstar Games

Rockstar Games Social Club hesabınızı silmek veya Rockstar Games tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için Rockstar Games Social Club hesabınızda oturum açın, http://rsg.ms/account adresine gidin ve talimatları izleyin. Gizlilik Politikamızda açıklandığı gibi, bazı özellikleri kullandığınız zaman etkinliğiniz herkese açık olur. Hesabınızı veya verilerinizi silseniz bile, platform üreticileri ve Rockstar Games Social Club’da barındırılan kopyalar gibi üçüncü taraflarca barındırılanlar dâhil olmak üzere bazı etkinlik bilgileri bazı oyun panolarında dâhil görünmeye devam edebilir.

—2K

Hakkınızda 2K tarafından toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için https://2kgam.es/datarequests adresine gidin. 2K Hesabınızı silmek için 2K Hesabınızda oturum açın,https://support.2k.com/hc/en-us/requests/new adresine gidin ve talimatları izleyin.

—Private Division

Hakkınızda Private Division tarafından toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için https://pvtdi.vision/datarequests adresine gidin.

—Ghost Story Games

Hakkınızda Ghost Story Games tarafından toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için https://www.ghoststorygames.com/privacy-data-requests/ adresine gidin.

—Social Point

Social Point’in pazarlama veya haber bültenleri aboneliğinden çıkmak için lütfen, konu satırında “Abonelikten Çık” bulunacak şekilde, kaydolmak için kullandığınız ile aynı e-posta hesabından [email protected] adresine e-posta gönderin.

Hakkınızda Social Point tarafından toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için lütfen şunları yapın: 

  • Herhangi bir Social Point oyun uygulamasında ayarlar bölümüne gidin; 

  • Destek seçeneğine dokunun;

  • Herhangi bir konuya dokunun;

  • Herhangi bir konuya tekrar dokunun;

  • Şimdi ekranın sağ üst tarafında “bize ulaşın” yazısını göreceksiniz, buna dokunun;

  • “Gizlilik Politikası” seçeneğini seçin ve

  • Kullanmak istediğiniz veri sahibi hakkının ayrıntılarını bize belirtin.

—Zynga, Gram, Natural Motion, Small Giant Games, Skillpoint

Zynga, Gram, Natural Motion, Small Giant Games veya Skillpoint tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için https://privacy.zynga.com/portal/#/ adresine gidin ve bir talep doldurun.

—Peak

Peak tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için [email protected] adresine e-posta gönderin.

—Nordeus

Nordeus tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için https://zynga.support/Top11DownloadOrDeleteData adresine gidin.

—Playdots

Playdots tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için [email protected] adresine e-posta gönderin.

—Rollic

Rollic tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için https://zynga.support/RollicDataRequest adresine gidin.

—Nanotribe, Creasaur, Zerosum, Bytetyper

Nanotribe, Creasaur, Zerosum veya Bytetyper tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için https://www.rollicgames.com/privacy/request adresine gidin.

—Popcore

Popcore tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için [email protected] adresine e-posta gönderin.

—CircoLoco Records

CircoLoco Records pazarlama veya haber bültenleri aboneliğinden çıkmak için lütfen, konu satırında “Abonelikten Çık” bulunacak şekilde, kaydolmak için kullandığınız ile aynı e-posta hesabından [email protected] adresine e-posta gönderin. CircoLoco Records tarafından hakkınızda toplanan kişisel bilgilere ilişkin bir veri talebi göndermek için http://rsg.ms/71aa664 adresine gidin.

Veri Talep Formu

Tüketicilere sunduğumuz hizmetler için Take-Two şirketler grubuna veri talebinde bulunmak için bu formu doldurun. Bizde kayıt yaptırmak için kullanmış olduğunuz e-postayı girin.

Take-Two ile İletişime Geçin

Gizlilik Politikamız hakkında sorularınız varsa lütfen Veri Koruma Yetkilimiz ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanın.

Ayrıca bizimle veya Veri Koruma Görevlimiz ile aşağıdaki adreslerden posta ile de iletişime geçebilirsiniz. Mesajınızda lütfen konumunuzu belirtin. Ayrıca bir gizlilik makamına şikâyette bulunma hakkına da sahip olabilirsiniz. Bizimle ayrıca [email protected] adresinden e-posta ile de iletişime geçebilirsiniz.

Ülke

Adres

Avrupa Dışı Ülkeler

Take-Two Interactive Software, Inc.

110 W 44th Street, New York, NY 10036 ABD,

Kime: Gizlilik Politikası Yöneticisi

Birleşik Krallık, AB, AEA veya İsviçre

(“Avrupa Ülkeleri”)

Take Two Interactive Software Europe Limited

Take-Two House

30 Cleveland Street, Londra W1T 4JD, Birleşik Krallık

Kime: Gizlilik Politikası Yöneticisi