Ostatnia aktualizacja: 30 maja 2023 r.

Prawa do danych

Zapewniamy kilka opcji zarządzania kontem, wiadomościami, które użytkownik od nas otrzymuje oraz sposobem, w jaki wykorzystujemy jego dane. Aby usunąć swoje konto lub, w zależności od lokalizacji, złożyć wniosek o sprzeciw wobec przetwarzania lub usunięcie, ograniczenie, korektę bądź otrzymanie kopii („wniosek dotyczący danych”) danych osobowych zebranych na temat użytkownika, należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami lub skorzystać z poniższego formularza w przypadku Usług oferowanych konsumentom.

Prześlij wniosek dotyczący danych

—Rockstar Games

Aby usunąć swoje konto Rockstar Games Social Club lub złożyć wniosek dotyczący danych osobowych zebranych przez Rockstar Games, należy zalogować się na swoje konto Rockstar Games Social Club, przejść na stronę http://rsg.ms/account, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Jak opisano w naszej Polityce prywatności, korzystanie z określonych funkcji jest publiczne. Nawet jeśli użytkownik usunie swoje konto lub dane, niektóre informacje o aktywności mogą nadal pojawiać się na niektórych tablicach wyników gier, w tym tych hostowanych przez strony trzecie, takie jak producenci platform i kopie hostowane w Rockstar Games Social Club.

—2K

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez 2K, należy przejść na stronę https://2kgam.es/datarequests. Aby usunąć swoje konto 2K, należy zalogować się na swoje konto 2K, przejść na stronę https://support.2k.com/hc/en-us/requests/new, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.

—Private Division

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Private Division, należy przejść na stronę https://pvtdi.vision/datarequests.

—Ghost Story Games

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Ghost Story Games, należy przejść na stronę https://www.ghoststorygames.com/privacy-data-requests/.

—Social Point

Aby zrezygnować z subskrypcji marketingu lub biuletynów Social Point, należy wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] z tego samego konta e-mail, z którego korzystano, aby się zarejestrować, tytułując ją „Anuluj subskrypcję”.

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Social Point, należy wykonać następujące czynności: 

  • przejść do części ustawień w dowolnej aplikacji Social Point do gry; 

  • kliknąć opcję Wsparcie;

  • kliknąć dowolny temat;

  • kliknąć ponownie dowolny temat;

  • powinien się wówczas pojawić tekst o treści „Skontaktuj się z nami” w prawym górnym rogu ekranu – należy go kliknąć;

  • wybrać „Politykę prywatności”; oraz

  • podać nam szczegóły prawa osoby, której dane dotyczą, z którego użytkownik pragnie skorzystać.

—Zynga, Gram, Natural Motion, Small Giant Games, Skillpoint

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Zynga, Gram, Natural Motion, Small Giant Games lub Skillpoint, należy wejść na stronę https://privacy.zynga.com/portal/#/ i wypełnić wniosek.

—Peak

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Peak, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

—Nordeus

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Nordeus, należy odwiedzić stronę pod adresem https://zynga.support/Top11DownloadOrDeleteData.

—Playdots

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Playdoys, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

—Rollic

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Rollic, należy odwiedzić stronę pod adresem https://zynga.support/RollicDataRequest.

—Nanotribe, Creasaur, Zerosum, Bytetyper

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Nanotribe, Creasaur, Zerosum lub Bytetyper, należy odwiedzić stronę pod adresem https://www.rollicgames.com/privacy/request.

—Popcore

Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zebranych na temat użytkownika przez Popcore, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

—CircoLoco Records

Aby zrezygnować z subskrypcji marketingu lub biuletynów CircoLoco Records, należy wysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] z tego samego konta e-mail, z którego korzystano, aby się zarejestrować, tytułując ją „Anuluj subskrypcję”. Aby złożyć wniosek o udostępnienie danych osobowych zgromadzonych na temat użytkownika przez CircoLoco Records, należy odwiedzić stronę pod adresem http://rsg.ms/71aa664.

Formularz wniosku dotyczącego danych

Aby złożyć wniosek dotyczący danych do grupy Take-Two Group związany z usługami, które oferujemy konsumentom, należy wypełnić niniejszy formularz. Proszę wprowadzić adres e-mail użyty do rejestracji.

Kontakt z Take-Two

W przypadku pytań dotyczących naszej Polityki prywatności prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych za pomocą poniższego formularza.

Użytkownik może również skontaktować się z nami lub z naszym Inspektorem ochrony danych pocztą na poniższe adresy. W wiadomości prosimy o podanie swojej lokalizacji. Użytkownikowi może również przysługiwać prawo do złożenia skargi do organu ds. prywatności. Ponadto użytkownik może też skontaktować się z nami pocztą elektroniczną pod adresem [email protected].

Kraj

Adres

Kraje spoza Europy

Take-Two Interactive Software, Inc.

110 W 44th Street, Nowy Jork, NY 10036 Stany Zjednoczone,

Do wiadomości: Administrator polityki prywatności

Wielka Brytania, UE, EOG lub Szwajcaria

(„Kraje europejskie”)

Take Two Interactive Software Europe Limited

Take-Two House

30 Cleveland Street, Londyn W1T 4JD, Wielka Brytania

Do wiadomości: Administrator polityki prywatności