آخرین به‌روزرسانی: 30 مه 2023

حقوق داده

ما چندین گزینه را به شما ارائه می‌دهیم تا حساب خود، ارتباطاتی که از ما دریافت می‌کنید، و نحوه استفاده ما از اطلاعاتتان را مدیریت کنید. برای حذف حساب خود یا، بسته به موقعیت مکانی‌تان، ارسال درخواست اعتراض، حذف، محدودسازی، تصحیح، یا دریافت یک نسخه ("درخواست داده") از اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما، لطفاً دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید یا از فرم زیر برای خدمات ارائه شده به مصرف‌کنندگان استفاده نمایید.

ارسال درخواست داده

— Rockstar Games

برای حذف حساب باشگاه اجتماعی Rockstar Games خود یا ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Rockstar Games، وارد حساب باشگاه اجتماعی Rockstar Games خود شوید، به http://rsg.ms/account بروید، و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید. همانطور که در سیاست حریم خصوصی ما توضیح داده شده، وقتی از برخی ویژگی‌های خاص استفاده می‌کنید، فعالیت شما عمومی است. حتی اگر حساب خود یا داده‌ها را حذف کنید، ممکن است برخی از اطلاعات فعالیت همچنان نمایش داده شوند، از جمله در برخی صفحه‌های گیم‌پلی مانند مواردی که میزبان آنها اشخاص ثالث هستند، از قبیل سازندگان پلتفرم و نسخه‌های میزبانی شده در باشگاه اجتماعی Rockstar Games.

— 2K

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط 2K، به https://2kgam.es/datarequests بروید. برای حذف حساب 2K خود، وارد حساب 2K خود شوید، به https://support.2k.com/hc/en-us/requests/new بروید، و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

— بخش خصوصی (Private Division)

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط بخش خصوصی، به https://pvtdi.vision/datarequests بروید.

— Ghost Story Games

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Ghost Story Games، به https://www.ghoststorygames.com/privacy-data-requests/ بروید.

— Social Point

برای لغو اشتراک از بازاریابی یا خبرنامه‌های Social Point، لطفاً از طریق همان حساب ایمیلی که از آن برای ثبت‌نام استفاده کرده‌اید و با ذکر عبارت "لغو اشتراک" در قسمت موضوع، به [email protected]  ایمیل ارسال کنید.

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Social Point، لطفاً موارد زیر را انجام دهید: 

  • به قسمت تنظیمات در هر یک از برنامه‌های بازی Social Point بروید؛ 

  • روی "پشتیبانی" ضربه بزنید؛

  • روی یکی از موضوعات ضربه بزنید؛

  • دوباره روی یکی از موضوعات ضربه بزنید؛

  • اکنون باید متن "تماس با ما" را در قسمت بالا و سمت راست صفحه مشاهده کنید، روی آن ضربه بزنید؛

  • "سیاست حفظ حریم خصوصی" را انتخاب کنید؛ و

  • جزئیات مربوط به حق موضوع داده را که می‌خواهید اعمال کنید، ارائه دهید.

— Zynga، Gram، Natural Motion، Small Giant Games، Skillpoint

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Zynga، Gram، Natural Motion، Small Giant Games، یا Skillpoint، به https://privacy.zynga.com/portal/#/ بروید و یک درخواست را تکمیل کنید.

— Peak

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Peak، به [email protected] ایمیل ارسال کنید.

— Nordeus

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Nordeus، به https://zynga.support/Top11DownloadOrDeleteData بروید.

— Playdots

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Playdots، لطفاً به [email protected] ایمیل ارسال کنید.

— Rollic

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Rollic، به https://zynga.support/RollicDataRequest بروید.

— Nanotribe، Creasaur، Zerosum، Bytetyper

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Nanotribe، Creasaur، Zerosum، یا Bytetyper، به https://www.rollicgames.com/privacy/request بروید.

— Popcore

برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسط Popcore، لطفاً به [email protected] ایمیل ارسال کنید.

— CircoLoco Records

برای لغو اشتراک از خبرنامه‌های بازاریابی CircoLoco Records، لطفاً از طریق همان حساب ایمیلی که از آن برای ثبت‌نام استفاده کرد‌ه‌اید به [email protected] ایمیل ارسال کنید و در قسمت موضوع عبارت "لغو اشتراک" را بنویسید. برای ارسال درخواست داده مربوط به اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده درباره شما توسطCircoLoco Records ، به http://rsg.ms/71aa664 بروید.

فرم درخواست داده

جهت ارائه درخواست داده به گروه شرکت‌های Take-Two برای خدماتی که ما به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهیم، این فرم را تکمیل کنید. ایمیلی را که از آن برای ثبت‌نام نزد ما استفاده کرده‌اید، وارد کنید.

تماس با Take-Two

اگر درباره سیاست حفظ حریم خصوصی ما پرسشی دارید، لطفاً از فرم زیر برای تماس با مسئول حفاظت از داده ما استفاده کنید.

همچنین می‌توانید از طریق پست به نشانی‌های زیر با ما یا مسئول حفاظت از داده ما تماس بگیرید.لطفاً موقعیت مکانی خود را در پیامتان مشخص کنید.همچنین ممکن است حق شکایت نزد یک مرجع حفظ حریم خصوصی را داشته باشید. به علاوه می‌توانید از طریق ایمیل به نشانی [email protected] با ما تماس بگیرید.

کشور

نشانی

کشورهای غیراروپایی

Take-Two Interactive Software, Inc.

110 W 44th Street, New York, NY 10036 USA،

برسد به دست: مدیر سیاست حفظ حریم خصوصی

انگلستان، اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا، یا سوئیس

("کشورهای اروپایی")

Take Two Interactive Software Europe Limited

Take-Two House

30 Cleveland Street, London W1T 4JD, UK

برسد به دست: مدیر سیاست حفظ حریم خصوصی